Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 22 in /home/nprofi13/domains/kupiecpoz.pl/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 238

Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 22 in /home/nprofi13/domains/kupiecpoz.pl/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 239
Zegarki Adriatica - klasa sama w sobie! - KUPIEC

Adriatica to kultowa marka zegarków, znana na całym świecie już od dziesięcioleci. Każdy model oferowany przez szwajcarskiego producenta posiada własny, kompletny mechanizm i wyróżnia się niezwykłą precyzją działania. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa dbałość o szczegóły i wykończenie. Procesy produkcyjne marki doprowadzone zostały do perfekcji, dzięki czemu poszczególne zegarki męskie i damskie Adriatica mają bardzo szerokie oraz uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdzają się w roli czasomierzy do użytku codziennego, jak i uzupełnienia szykownych i eleganckich kreacji modowych. 

Marka Adriatica

Firma Adriatica założona została w 1852 roku w szwajcarskiej miejscowości Moutelier. Początkowo funkcjonowała jako Adria&Adriatica, jednak z czasem uległa rozdzieleniu na dwie osobne marki. Już na wczesnym etapie działalności głównym fundamentem firmy stała się szwajcarska sztuka zegarmistrzowska. Zegarki Adriatica do dziś wyróżniają się niezwykłą dokładnością i precyzją działania, czym w połączeniu z atrakcyjną ceną zaskarbiły sobie uwielbienie wśród użytkowników. W 1990 roku marka oficjalnie otworzyła się na rynek polski, jednak jej wyroby znane były nad Wisłą już wcześniej. Od 2006 roku Adriatica jest członkiem prestiżowej Federation of the Swiss Watch Industry. Wszystkie modele marki sygnowane są unikalnym oznaczeniem Swiss Made, uznawanym za symbol szwajcarskich zegarków i gwarancję najwyższej jakości produktu.

Męskie zegarki Adriatica

Wszystkie zegarki Adriatica przeznaczone dla mężczyzn są urzeczywistnieniem szwajcarskiej, zegarmistrzowskiej dokładności. Na uwagę zasługuje także ich ponadczasowy styl, który łączy w sobie klasyczny design oraz nowoczesne wykończenie. Dzięki swoim niezwykłym formom, zegarki Adriatica należą do największych bestsellerów w swojej dziedzinie. Wyróżniają się zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Koperty o prostokątnym lub okrągłym kształcie produkowane są w większości z wytrzymałej stali szlachetnej. W ofercie marki Adriatica znaleźć można jednak także rozbudowaną kolekcję jeszcze odporniejszych modeli tytanowych. W przypadku każdego produktu na szczególną uwagę zasługuje klasyczne wzornictwo tarcz, których niezwykle elegancki wygląd dopełniają skórzane paski lub metalowe bransolety. 

Damskie zegarki Adriatica 

Zegarki Adriatica przeznaczone dla kobiet są nie tylko niezwykle eleganckie, ale również niezawodne. Podobnie jak w przypadku modeli męskich, czasomierze damskie powstają w oparciu o klasyczne zasady szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej oraz wieloletnie doświadczenie producenta. W kolekcjach oferowanych przez markę Adriatica znaleźć można zegarki w fasonie zarówno klasycznym, jak i biżuteryjnym oraz fashion. Na szczególne uznanie zasługują linie wyposażone w modne plecione bransolety typu mesh, bardzo delikatne i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Niektóre z zegarków damskich Adriatica posiadają zdobienia, np. w postaci pięknie połyskujących w świetle szlifowanych kryształków. Podkreślają one piękno zarówno czasomierza, jak i jego właścicielki.

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Zegarmistrz.com


1 komentarz

Witold · 11 października, 2020 o 7:09 pm

Zegarki Adriatica to już kultowa firma. Dobry pomysł na prezent dla najbliższej osoby.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *